Oyuncu olmak isteyen kişiler öncelikle güvenilir cast ajans isimleri araştırmaya başlıyor. Oyuncu adayları dizilerde, filmlerde ve reklam çekimlerinde rol alabilmek için profesyonel cast ajanslarına kayıt olmayı tercih ediyorlar. Televizyon ekranlarında izlediğiniz dizilerin oyuncu castı ajanslardan temin edilerek sektöre bilinçli oyuncular kazandırılıyor. Ajansların bünyesindeki oyuncu adaylarının çoğu deneyimli olmakla birlikte deneyimsiz adaylarda daha bilinçli ve donanımlı olarak mesleğe geçiş sağlıyorlar. Bu da ekranlarda iyi oyuncular görmemize neden oluyor. Cast ajansları oyuncular için doğru bir başlangıç olarak görülüyor. İşin uzmanıyla birlikte yola çıkmak oyuncular için de iyi bir başlangıç oluyor.


İYİ CAST AJANSLARI

İyi cast ajansları çalışmış oldukları projelerle ve referansları ile belli oluyor. Sektöre kazandırmış oldukları başarılı oyuncularla uzmanlıklarını kanıtlamış oluyorlar. Cast ajans isimleri arasında karar verebilmek için oyuncuların iyi araştırma yapması gerekiyor. Maalesef sektörde profesyonel çalışmayan ajanslarda bulunuyor. Ajans olarak oyuncu, yardımcı oyuncu, manken, fotomodel ve model hizmeti vererek geniş bir cast ağına sahip bulunuyoruz. Çocuk oyuncu, bebek oyuncu, genç oyuncu ve yetişkin oyuncu castımız deneyim ve tecrübelerine göre projelere sunuluyor. Yapım şirketleri aramış oldukları oyuncu ihtiyacını ajanslara başvurarak temin ediyor. Cast direktörlerimiz müşterilerimizden gelen taleplere göre role en uygun oyuncu adayı için cast kadromuzdan seçmeler yapıyor. Uygun buldukları adayları projenin oyuncu seçmelerine yönlendiriyor. Sizler de bilinçli bir oyuncu olmak istiyorsanız cast ajans başvuru formu kısmından başvuru yapabilirsiniz. Oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirebileceğiniz ve deneyim kazanabileceğiniz projelerde rol alabilme şansına sahip olabiliyorsunuz.


Türkiye'nin her yerinden oyuncu adaylarımıza ulaşarak ve başvurularını alarak sektöre yeni yüzler kazandırıyoruz. Oyunculuğun sabır gerektiren uzun bir yolculuk olduğunu unutmamanız gerekiyor. Cast ajanslarına kayıt olarak sadece ilk adımı atmış oluyorsunuz. Oyunculuğunuzu geliştirmek, eğitim almak ve ufak rollerde deneyim kazanmak adaylarımızın izleyecekleri yollar arasında yer alıyor. Ajans olarak gerek deneyim ve tecrübelerimizden gerekse alanında uzman ekibimizin görüşlerinden yol çıkarak iyi bir oyuncu olabilmenin ve başarılı bir oyuncu yetiştirmenin kolay olmadığını biliyoruz. Kişilerin inancı ve gösterdikleri emek ile birlikte yol alarak geleceğin iyi oyuncuları arasında yer almalarında etken bir rol üstleniyoruz. Cast ajans isimleri denilince tercih edilme sebebimizi çalışma prensibimiz ve profesyonel hizmetlerimize bağlıyoruz.