Yüz modelliği ajansları, pek çok alanda faaliyet gösteren firmaların tanıtım projeleri için düzgün yüz hatlarına sahip adaylara iş imkanları sunuyor. Ürün veya hizmet üreten firmalar reklam kampanyaları, tanıtım geceleri, organizasyonlar ve katalog çekimlerinde markalarının yüzü olabilecek adaylara ajanslar vasıtası ile ulaşıyorlar. Ajanslar çeşitli projelere yüz modeli temini sağlayan kuruluşlardandır. Ünlü markaların reklam projesinde, ürün tanıtımlarının katalog çekimlerinde veya açılış organizasyonlarında yüz modelliği için ajanslara başvurmanız gerekiyor.


YÜZ MODELLİĞİ YAPMAK İSTİYORUM NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM?


Yüz hatlarınıza, bakışlarınızın gücüne ve görselliğinize inanıyorsanız yüz modelliği ajansları ile çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Şu sıralar yüz modelliği sektörü ciddi bir rağbet görmektedir. İş alanlarının yoğunluğu nedeni ile firmalar ajansların kapısını çalarak markalarına uygun adayların sunumlarını istiyorlar. Ajanslar yüz modeli olan adayların sunumlarını gerçekleştirerek müşterilerinin taleplerine profesyonel bir yanıt veriyorlar. Yüz modelliği için özellikle pürüzsüz ve bakımlı bir cilde sahip olmanız gerekiyor. Modellik yapabilmeniz için mankenlikte olduğu gibi uzun bir boy ve çok zayıf olmanız gerekmiyor. Yüz hatlarınız görselliğiniz olarak değerlendiriliyor. Piyasada yoğun bir iş akışı bulunuyor. Ajanslara kayıt olarak bu iş akışında siz de yer alma fırsatını bulabilirsiniz. Yüzünüzü değerlendirerek çalışma fırsatı bulmak için model ve oyunculuk ajansı linkinde yer alan formumuzu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Başvuru formundaki bilgileri doldurarak yüzünüzü iyi yansıtan fotoğrafınız ile birlikte bize online olarak ulaştırabilirsiniz.


Yüz modelliği cast kadromuzda yer almanız için öncelikle yapacağınız online başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Ardından ekibimiz tarafından formda belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden sizlere ulaşılarak detaylı bilgiler paylaşılacaktır. Yüz modelliği ajansları arasında çalışacağınız ajansı belirlerken ajansın referanslarına ve profesyonel ekip kadrosuna dikkat etmelisiniz. Güvenilir bir ajansla çalışmak yüz modelliği kariyerinizin başlangıç noktasında size yol gösterecektir. Markaların yüzü olmak ve kariyer yolculuğunuza ilk adımınızı atmak için acele edin. Tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Yüz güzelliğinizi değerlendirerek meslek edinebilirsiniz. Işıltılı, bakımlı ve temiz bir cilt ile yüz modelliği yapabilecek adayların fotoğraflı başvurularının dikkate alınacağını unutmayın.