favicon
  • 0216 550 10 72
  • info@castajansyapim.com

Reklam Ajansları Başvuru Formu

Reklam filmlerinin pazarlama, tanıtım ve satış üzerindeki etkisi oldukça yüksektir. Yiyecek, otomotiv, içecek, tekstil, mobilya, temizlik, bakım ve benzeri milyonlarca hizmet ve ürün üreten firmalar reklam projelerine sıklık ile başvuruyor. Marka bilinirliklerini arttırmak, hedef kitlelerine doğrudan ulaşmak ve pazarlama amacı ile reklam filmini çeken firmaların başarı oranları gözle görülür bir şekilde fark ediliyor. Bu reklam filmlerinde oynayacak ve marka yüzü olacak oyunculara da reklam ajansları başvuru İstanbul formlarından ulaşılıyor.


REKLAM YÜZÜ OLMAK İÇİN İZLENMESİ GEREKEN YOL NEDİR?


Ünlü markaların reklam filmlerinde oynayarak marka yüzü olmak isteyen milyonlarca kişi var. Bu kişiler reklam ajanslarının kapısını çalarak doğru bir adım atıyorlar. Reklam ajanslarına gelen reklam projeleri için çalışmalar yapılıyor ve projede oynaması beklenen adaylar için seçmeler düzenleniyor. Projenin içeriğinde yer alan senaryodan ufak bölümler adaylara oynatılarak deneme çekimleri yapılıyor. Bu çekimler yapımcı ve yönetmen tarafından izlenerek en uygun aday belirleniyor. Sizler de bu reklam projelerinde şansınızı reklam ajansları başvuru İstanbul formu doldurarak katılabilirsiniz. Başvuru yaptığınız ajansın uygun bulması halinde reklam cast kadrosuna dahil edilirsiniz. Ve yine ajansınızın uygun gördüğü projelere yönlendirmeniz sağlanır. Reklam yüzü olmak için iyi bir reklam ajansıyla çalışmaya başlamalısınız. Ajansımızın tecrübesinden ve profesyonelliğinden yararlanmak için en ünlü reklam ajansları kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz. Ajansımızın reklam castı kadrosunda yer alarak reklam oyunculuğuna ilk profesyonel adımınızı atabilirsiniz.


Televizyon ekranlarında yayınlanan reklam projelerinde bebek oyunculardan ton ton dedelerimize kadar 7'den 70'e yaş grubunu kapsayan reklam yıldızlarına rastlayabiliyoruz. En sık olarak ailelerin sevimli bebekleri ve çocukları için ajanslara başvurması, ekranlarda yetenekli minikler ile tanışmamıza imkan tanıyor. Ajans olarak her yaştan reklam oyuncusu cast kadromuz bulunuyor. Sizler de reklam projelerinde şansınızı denemek için reklam ajansları başvuru İstanbul formu ile kaliteli ve güvenilir bir kurumla çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Ajansımıza yapacağınız başvurunuz ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylar ile iletişime geçerek detaylı bilgileri paylaşıyoruz. Başvuru formunuza fotoğrafınızı ekleyerek değerlendirme sürecine girerek ilk adımınızı atabilirsiniz.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%