Reklamlar farklı alanlar da hizmet veya ürün üreten milyonlarca firmanın tanıtım ve pazarlama amacı ile başvurdukları projelerdir. Reklam filmlerinin marka tanıtımı açısından etkisi oldukça yüksektir. Televizyon ekranlarında yayınlanan reklam projeleri geniş kitlelere ulaşmada kolaylık sağlayabilen en etkili pazarlama ve tanıtım kanalıdır. Bu nedenle firmaların sıklık ile başvurdukları projelerdir. En ünlü reklam ajansları arasında yer alan ajansımız da birbirinden farklı firmanın reklam projesine oyuncu temini sağlayarak reklam yüzlerini sektöre kazandırıyor.


REKLAM AJANSLARINDA BAŞVURU KRİTERLERİ BULUNUYOR MU?


Reklam ajansları için başvuru kriterleri arasında iş disiplini ve yetenek yer alıyor. Bu iki kriter dışında her yaştan bireyin başvurusunu alabiliyor reklam ajansları. Tüketim çağında yer almamız milyonlarca alanda hizmet ve ürün üreten firmanın varlığına işaret ediyor. Bu da demek oluyor ki bebek bezi üreten firmanın reklam filminde oynayacak bebek oyunculardan, şeker üretimi yapan firmanın bayramlarda yayınlayacağı reklam filminde oynayacak ton ton nine ve dedelerimize kadar her yaştan oyuncu adayına ihtiyaç bulunuyor. Bir diğer kriter ise 18 yaşın altındaki adayların aile onaylarıdır. Bunların dışında yeteneğine güvenen ve reklamlarda yer almak isteyen kişiler en ünlü cast ajansları başvuru formlarını doldurarak sektöre ilk adımlarını atabilirler. Reklam projeleri için oyuncu görüşmelerine katılarak şansınızı deneyebilir ve ünlü bir markanın reklam yüzü olabilirsiniz. Bunun için güvenilir ve profesyonel ajanslara kayıt olarak kariyerine başlama fırsatı bulabilirsiniz. En ünlü reklam ajansları arasında yer alarak bugüne kadar pek çok reklam filmi projesinde yer aldık. Sizler de bizimle birlikte başarılarımıza ortak olabilirsiniz.


Gün geçtikçe artan reklam projeleri ajanslar vasıtası ile oyuncularına ulaşıyor. Reklamlarda rol almak için ajanslara bağlı olmanız, sizi iş alanlarına taşıyacaktır. Hayallerinizdeki mesleğe ulaşmak için acele edin, başvurunuzu ertelemeyin. Bugün ünlü bir markanın aranan reklam oyuncusu neden siz olmayasınız? En ünlü reklam ajansları ile çalışan yapım şirketlerinin aradıkları oyuncu siz olabilirsiniz. 7'den 70'e tüm yetenekli yeni reklam yüzlerinin başvurularını bekliyoruz. Devam eden reklam projelerimizde sunumlarınızın yapılması için başvurunuzu tamamlayın. Ve ailemize katılarak deneyim kazanma fırsatını kaçırmayın.