favicon
  • 0216 550 10 72
  • info@castajansyapim.com

Oyuncu Başvuruları

Oyuncu başvuruları her ajansın cast yelpazesini oluşturmak için aldığı formlardır. Her yaştan adayın başvurabileceği bu formlar adayların kişisel ve fiziksel bilgilerini içerir nitelikte hazırlanmaktadır. Oyuncu olmaya karar veren ve kariyerini bu yönde planlamak isteyen kişiler cast ajanslarına oyunculuk başvurusu yaparak pek çok dizi, film ve reklam çekimlerinde rol alabilirler. Oyunculuk yetenek ve bilgi birikimi isteyen bir meslek olmakla birlikte eğitim ve tecrübenin de önemi büyüktür.


OYUNCULAR NEDEN CAST AJANSLARI İLE ÇALIŞMAK İSTER?


Oyuncular cast ajanslarını mesleki tecrübeleri ve deneyimleri yüzünden tercih ederler. Ajansların çalışmış oldukları projelere ulaşarak sektörde yer alma fırsatını bulurlar. Ajanslar için oyuncu başvuruları çok önemlidir. Cast yelpazesini oluşturmak ve yapımcıların talep ettikleri oyuncu ihtiyacını karşılamak için oyuncu başvurularını değerlendirirler. Yapımcılar çoğu zaman yeni yüz arayışlarını cast ajansları vasıtasıyla temin ederler. İyi ve başarılı bir oyuncu olmak için ajanslar size yol gösterir. Fakat ajanslar hiçbir oyuncusuna iş garantisi vermez. Çünkü oyuncu seçmelerine sizleri yönlendirir ama asıl önemli olan sizin performansınızdır. Oyunculuğunuz yeterli ise ve role uygun iseniz seçmeyi yapımcı yapar ve son kararı onlar verir. Profesyonel bir ajansla çalışmak oyuncular için izleyecekleri yolu belirlemelerinde katkı sağlar. Ajans olarak oyuncu kadromuzu ajanslar oyunculuk başvuru kısmında yer alan online başvurularımız ile oluşturuyoruz.


Yapılan oyuncu başvurularını, ekibimizin görüşleri ile birlikte değerlendirerek olumlu bulduğumuz adayları kadromuza dahil ediyoruz. Ve birlikte bir yola çıkıyoruz. Oyuncumuzun yetenekleri ve deneyimleri doğrultusunda uygun oyuncu görüşmelerine yönlendirmelerimizi yapıyoruz. Bunlar kimi zaman dizi ve film olurken kimi zaman da reklam çekimleri olabiliyor. Oyuncu adayı görüşmelerde oyunculuk performansını sergiliyor ve seçildiği takdirde çalışma süreci başlıyor. Oyuncu başvuruları titizlikle yönlendirdiğimiz bir süreç oluyor. Her yaştan oyuncu adayı başvuru yapabilse de yine de oyuncu kadromuzda olup olmayacağına alanında uzman ekibimiz tarafından karar veriliyor. Sizler de oyunculuk sektöründe yer almak ve bizimle birlikte çalışmak istiyorsanız başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Uygun bulunduğunuz takdirde formlarda belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşılacaktır.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%