favicon
  • 0216 550 10 72
  • info@castajansyapim.com

Manken Ajansları Başvuru Adana

Mankenlik mesleğinin iş alanlarına ulaşmak ve doğru projelerde yer alarak kariyer planını oluşturmak manken ajanslarının aracılığı ile sağlanıyor. Manken ajansları da kadrolarını sadece İstanbul şehrinde yaşayan adaylardan oluşturmuyor. Başarılı olan manken adayları, manken ajansları başvuru Adana online işlemi ile gerçekleştirebiliyorlar. Adana'da yaşayan mankenlerimiz de internet sitemizde bulunan başvuru formumuz ile ajansımıza müracaatta bulunabiliyorlar.


MANKENLİK MESLEĞİNİN ÖZELLİKLERİ VE GEREKLİLİKLERİ


Mankenlik mesleği görsel tanıtım ve sunum şeklini profesyonel gerçekleştiren kişilere verilen isimdir. Tasarım kıyafetler, takı, ayakkabı, iç çamaşırı, gelinlik ve ürün tanıtımları gibi geniş bir alanda görev alan kişilerdir. Mankenlerin görsel kimlikleri yani dış görünüşleri bu meslekte çok önemli bir yere sahiptir. Devamlı bakımlı ve sportif bir görünüme sahip olmak zorundadırlar. Bu yüzden bu mesleği seçen kişiler sağlıklı beslenmeyi, sporu ve bakımı yaşam biçimleri haline getirirler. Ünlü modacıların tasarladığı kıyafetleri taşıyan mankenlerin görsel açıdan mükemmel olmaları gerekir. Zarafet, uyum, duruş, yürüyüş ve poz verebilme yetileri profesyonel manken adaylarında bulunması gereken özelliklerdir.Mankenler uzun boylu ve zayıf olmalıdırlar. Büyük beden mankenler istisnadır ve her meslekte olduğu gibi mankenlikte de çeşitli kollardan biridir. Büyük beden manken, el mankeni, yüz mankeni gibi ayrı kategorileri mevcuttur. Ama genel anlamda podyum mankenliği yapmak isteyen bay ve bayanlar için standart bir boy oranı ve kilo oranı vardır. Mankenler ajanslar vasıtası ile çeşitli projelerde yer alabilirler. Manken ajansları başvuru Adana müracaatlarını online olarak alarak ulaşım kolaylığı sağlıyor. Adana'da yaşayan manken adaylarımız anlaşmalı fotoğraf stüdyolarımıza yönlendirilerek ajansımıza kayıt işlemlerini tamamlayabiliyorlar. Sizlerde Adana'da yaşıyor fakat İstanbul'da bulunan profesyonel hizmet sunan ajansımıza kayıt olmak istiyorsanız cast ajans Adana linkinde yer alan başvuru formumuza ulaşabilirsiniz.


Mankenlik mesleğini profesyonel anlamda yapmak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu işin eğitimini alarak işe başlamanız gerekecektir. Ardından güvenilir ve iyi bir mankenlik ajansına kayıt olarak profesyonel destek alarak iş alanlarında yer almanız gerekir. Ajansların desteği ile organizasyonlarda, fuarlarda, defilelerde ve katalog çekimlerinde yer alabilirsiniz. Manken ajansları başvuru Adana işlemi ile manken kadromuzu gittikçe genişletmeyi ve ailemizi büyütmeyi hedefliyoruz. Sizde başvurunuzu yaparak ailemize katılabilir ve bizimle çalışma fırsatını bulabilirsiniz.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%