Köklü bir kuruluş olan cast ajansımız, bugüne kadar pek çok televizyon projesiyle çalışarak oyuncu adaylarını sektöre kazandırmayı başarmıştır. Gün geçtikçe büyümeye devam eden firmamız artık Türkiye'nin her yerinden oyuncu başvurusunu kabul ediyor. Merkez ofisimizin İstanbul'da yer alması, farklı şehirlerde yaşayan oyuncu adaylarımız tarafımızdan engel olarak gözükmekteydi. Gelişen teknoloji ile ajansımız gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bursa oyunculuk ajansı hizmetimiz başlamış bulunuyor.


AJANSLARIN İSTANBUL'DA YER ALMASI OYUNCULUK İÇİN ENGEL DEĞİL


Merkezi İstanbul'da yer alan ajansımız büyüme isteği ve daha geniş oyuncu kitlesine ulaşmayı hedefleyerek online başvurularını herkese açtı. Bursa'da yaşayan yetenekli yeni yüz başvurularını intenet sitemiz üzerinden onlie olarak kabul ediyoruz artık. Online yapacağınız başvurular ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınıyor. Bursa'da bulunan anlaşmalı fotoğraf stüdyolarında profesyonel çekimleriniz yapılıyor ve ajansımıza ulaştırılıyor. Bu sayede sizlerinde sunum dosyalarınız hazırlanıyor. Bursa oyunculuk ajansı hizmetimiz şehir dışı oyuncu başvurusu hizmetlerimizden sadece biri. Daha farklı pek çok şehirden oyuncu başvurusu almaya başlıyoruz. Yeteneklerinize inanıyorsanız ve kaliteli bir cast ajansına bağlı olarak sektöre adım atmak istiyorsanız ajans dizi oyunculuğu linkinde yer alan başvuru formumuzu doldurup online olarak bize ulaştırabilirsiniz. Dizi projeleri, film ve reklam çekimi projelerimizde değerlendirilmek üzere oluşturulan kayıtlarınız kariyer yolculuğunuzu belirleyecektir. Oyunculuk yolculuğunuza profesyonel ekibimizin tecrübelerinden yararlanarak çıkmak istemez misiniz? Yeni yeteneklerini bekleyen ekibimiz çalışmış olduğumuz projelerde neden sizin de yeteneklerinizi değerlendirmesin?


İstanbul'da bulunan merkez ofisimiz kayıtları içerisinde yer alarak çeşitli projeler için sunumlarınız yapılacaktır. Bursa oyunculuk ajansı hizmetimiz tüm yeni yüz oyuncu adaylarına fırsat sunuyor. Fotoğrafınız ile birlikte başvuru formumuzu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Televizyon ekranlarında izlediğiniz projelerde yer alma şansına siz de sahip olabilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve bir adım atmak sizin elinizde. Ajansımız cast kadrosuna dahil olma fırsatı artık çok yakınınızda. Her yaştan oyuncu adayı ajansımıza başvuruda bulunabilir. 18 yaş altındaki oyuncu adaylarımız ailelerin onayı ile değerlendirmeye alınıp kabul edilecektir. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve bir adım atmak için beklemeyin.