Ajanslar izmir başvurularını da değerlendirmeye başladı. Metropol şehirlerde gelişen oyunculuk ve televizyon sektörü geniş alanlara ulaşmaya devam ediyor. Artık Türkiye'nin hemen hemen her bölgesinden cast ajanslarına başvuru yapmanız mümkün hale geldi. Gelişen teknoloji sayesinde internet üzerinden oyunculuk başvurusu yapmanız kolaylaştı. Dizi, reklam ve sinema projeleri İstanbul ile sınırlı kalmamaktadır. Ülkemizin doğal güzelliklerinin olduğu yerlerde çok güzel dizi projeleri gerçekleştiriliyor. Bizlerde cast ajansı olarak internet sitemiz üzerinden İzmir başvurularını da kabul etmeye başladık. Sanatın her alanına ev sahipliği yapan İstanbul bir çok başarılı projeye imza atıyor. Fakat diziler artık İstanbul ile sınırlı kalmıyor, küçük köy ve kasabalar yada tatil yöreleri de yapımcıların dikkatini çekmeye başladı. Son yıllarda gittikçe genişleyen alanlara yayıldı diziler. Oyuncuların yaşadıkları şehirler mesleklerine engel olmayı bıraktı.


ŞEHİR DIŞINDA ÇEKİLEN DİZİLER NELERDİR?


Türkiye'nin güzelliklerini dizilerle birleştiren yapımcılar, sektörün genişlemesine neden oldu. İzleyicide merak uyandıran yerlerde yapılan çekimlerden bir kaç örnek verecek olursak, Mustafa Şevki Doğan'ın yönetmenliğini yaptığı Hanım köylü dizisinin çekimleri şehir dışında yapılıyor. Doğa harikası olan Muğla'nın Bozöyük kasabasında geçiyor hikaye. Yönetmenliğini Eray Koçak'ın üstlendiği dizi Hayat sevince güzelin çekimleri ise İzmir çeşme ıldır köyünde devam ediyor. Bunlar gibi daha bir çok dizi doğa harikası olan yerlerde çekiliyor. Ajanslar izmir başvurularına da yer vererek bu genişleyen sektöre yeni oyuncular kazandırmaya devam ediyor. Sizlerde ajans izmir linkine tıklayarak ajansımıza online başvuruda bulunabilirsiniz. Şehir dışında çekilen dizilerin oyuncu ve yardımcı oyuncu cast kadrosu da ajanslardan temin edilmektedir. Geniş kitlelere ulaşan dizi projelerinin çekim yerleri alternatifleri çoğalmıştır. Başarılı ve yetenekli oyuncu ve yeni yüzleri ajansımız bünyesinde görmek ve birlikte çalışmak isteriz. Sektörde dizi projeleri dışında reklam çekimleri ve sinema projeleri de artış göstermeye başlamıştır. Dönem filmleri çoğu zaman platolarda çekilse de şehir dışı yine kullanılmaktadır. Yöresel lezzetlere değinen reklam çekimleri de İstanbul ile sınırlı kalmamaya başladı. Tüm bu nedenlerden dolayı yapımcılar ve televizyon yöneticileri oyuncu arayışı için geniş bir kapı aralamıştır. Cast ajansı olarak oyuncularımız ile yapımcılar arasında bağlantı kurarak her şehre ulaşmaya gayret gösteriyoruz.


İdealinizdeki meslek oyunculuk ise artık sizde kadromuza dahil olabilirsiniz. Ajanslar izmir şehrinde yaşayan oyuncu adaylarınında sektöre dahil olabilmeleri için fırsat tanıyor. Bay, bayan , çocuk gözetmeksizin yeteneğine güvenen tüm adaylar başvuru yapabilir. Canlı ve kozmopolit bir şehir olan İzmir'de yaşayan oyuncu adaylarımız bizlere ulaşarak hayallerine yaklaşabilir. Güvenilir bir cast ajansı olarak tüm bilgilerimize ve projelerimize internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.