favicon
  • 0216 550 10 72
  • info@castajansyapim.com

Oyunculuk Ajansları İstanbul Başvuru

Dizi, film ve reklam çekimlerinde rol alacak oyunculara cast ajansları vasıtasıyla ulaşılır. Oyunculuk ajansları İstanbul başvuru formu, adayların ajanslara kayıt aşamalarındaki ilk adımıdır. Bu ilk adıma ajansların internet siteleri üzerinden ulaşılır. Oyuncu adayları kişisel ve fiziksel bilgilerinin yanında deneyimlerini de bu formlara yazarak ajansın kendisi hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar. Cast ajansları başvurularını online alarak değerlendirmelerini uzman ekipleri ile birlikte yaparlar.


OYUNCULUK AJANSLARI İLE SEKTÖRE GİRİŞ YAPMAK


Oyunculuk ajansları aracılığı ile sektöre giriş yapmak daha bilinçli bir adımdır. Alanında uzman kişilerle çalışmak, dizi, film ve reklam çekimlerinin görüşmelerine profesyonel bir ajans tarafından gönderilmek oyuncu kimliğinizi destekler. Yapım şirketleri aradıkları oyuncuları cast ajanslarına bildirir. Ve ajanslar o role uygun adayların belirlenmesinde yoğun bir çalışma sürecine girerler. Belirledikleri oyuncu adaylarını görüşmeye gönderirler. Oyuncu görüşmelerinde deneme çekimleri gerçekleştirilir ve bu sayede oyuncunun performansı ölçülür. Rol ile uyumuna ve oyunculuğuna bakılır bu aşamada. Seçilen oyuncu adayının bilgisi ajans ile paylaşılır. Ajansta oyuncusu ile iletişime geçerek detaylı bilgileri paylaşır. Ardından çekim sürecine başlanır. Oyuncunun tüm hakları ajansa bağlıdır. Ajans tarafından haklarını korunur ve ödemesi yapılır. Profesyonel bir ajansla oyunculuk sektörüne giriş yapmak istiyorsanız İstanbul ajansı linkine tıklayarak oyunculuk başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Oyunculuk ajansları İstanbul başvuru formları yetenek ve deneyimlerine göre değerlendirilir sektörde.


Deneyimli ve eğitimli oyuncuların yanında daha önce hiçbir deneyimi olmayan ve eğitim almamış yeni yüzlerde sektöre ajanslar ile doğru bir başlangıç yaparlar. Pek çok dizide figüran olarak yer almaya başlayıp çekimler hakkında ve oyunculuk konusunda bilgi sahibi olurlar. Kendini geliştiren oyuncu adayları zamanla ufak dialoglu roller almaya başlarlar. Kayıtlı oldukları ajansının da yönlendirmesiyle eğitim eksiklerini de tamamlayarak bilinçli bir oyuncu olarak yetişmeye başlar. Her yaştan oyuncu adayı oyunculuk ajansları İstanbul başvuru formu ile kayıt olabilirler. Önemli olan doğru kişilerle doğru yolda ilerlemektir. İyi bir oyuncu olabilmek için öncelikle izleyeceğiniz doğru yolu belirlemelisiniz. Bu aşamada size destek olacak ajansınızın deneyimlerine ve profesyonelliğine dikkat etmeniz gerekiyor.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%