favicon
  • 0216 550 10 72
  • info@castajansyapim.com

Film Ajansları Başvuru Formu

Film günümüzde beyaz perde de gösterime giren hareketli resimlerin oluşturduğu kayıtlara deniyor. Sinema filmleri gittikçe gelişerek ciddi izleyici kitlelerine ulaşıyor. Tüm dünyada sinema filmlerinin gelişmesi gittikçe artmaktadır. Film projelerinde rol almak isteyen oyuncu adaylarının sayısı ise tartışılmaz derecede yoğunluktadır. Çünkü oyuncu için bir filmde rol almak kariyeri için çok yönlü bir okul gibidir. Filmlerin çekim süreçleri ve teknikleri inanılmaz boyutlara ulaşmıştır. Film ajansları başvuru formu ile oyuncu adayları iş alanlarına ulaşabiliyorlar.


SİNEMA FİLMİNDE ROL ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?


Sinema filmleri evrensel bir boyut kazanmıştır. Yerli yabancı milyonlarca film gösterime giriyor. Ülkemizde bir çok başarılı yönetmen, oyuncu ve senaristler bugüne kadar sayısız filme imza atmışlardır. Cast ajansı olarak bu başarılara destek olmak için kadromuzda bilinçli ve yetenekli oyuncular barındırıyoruz. Film ajansları başvuru formu ile bu projelerde ihtiyaç duyulan oyuncu teminini sağlıyorlar. Filmlerde büyük bir rol almak için iyi eğitimli ve yetenekli bir oyuncu olmanız gerekiyor. Oyunculuk mesleğinizde sağlam adımlar ile yükselmek ve önemli projeler rol alarak kariyer yapmak için çok çalışmanız gerekiyor. Film ajanslarına başvuru yapmak bu yolda sizin için ilk adım olabilir. Filmlerde ufak rollerde yer alarak deneyim ve tecrübe kazanabilirsiniz. Ajansımıza film ajansı başvuru formu kısmından müracaat edebilirsiniz. Her yaştan oyuncu adayının başvuruları ekimiz tarafından değerlendirmeye alınarak film projeleri için yönlendirmeler sağlanıyor.


Sinema filminde ufak bir rol bile alsanız oyunculuk kariyerinize önemli bir gelişme kayıt edersiniz. İyi bir oyuncu ne kadar çok ve ve farklı rolde oynarsa kendini o kadar geliştirir ve tecrübe kazanır. Bu yüzden ajanslara başvuru bulunarak yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Film ajansları başvuru formu ilk aşama olup, iyi bir ajansa kayıt olmanız durumunda güzel projeler için değerlendirilme şansınız olabilir. Tabi bu sizin yetenek ve iş disiplininiz ile yakından ilgilidir. Her oyuncu olmak isteyen kişiyi ajansların sektöre kazandırması mümkün değildir. Eğitim ve kendinizi geliştirmeniz ile başarılı bir oyuncu olma yolunda ilerleyebilirsiniz.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%