favicon
  • 0216 550 10 72
  • info@castajansyapim.com

Dizi Oyuncusu Olmak İçin Başvuru

Türkiyede en fazla izlenilen televizyon yapımlarının başında hiç şüphesiz ki diziler geliyor. Birbirinden farklı konuları bünyesinde barındıran bu dizilerin sayısı kanalların sayısı ile doğru orantılı olarak bir artış halinde. Böyle olunca da dizilerde oynayacak olan insanların sayısının da artması önem taşıyor. Çünkü her seferinde aynı kişilerin dizilerde rol alması demek bir süre sonrasında insanların artık sıkılmaya başlaması anlamına geliyor. Böylesi durumlar ile karşılaşmak istemeyen yapımcılar ise artık ne yapmaları gerektiğini çok daha iyi bir şekilde biliyorlar. En iyi cast ajansların sunduğu oyuncular arasından seçimlerini yapan yapımcılar sayesinde de dizi oyuncusu olmak için başvuruda bulunan kişi sayısında da çok ciddi bir artış ortaya çıkmış oluyor.

Hangi Ajans Seçilmeli?

Şimdilerde dizi oyuncusu olmak için başvuru yapacak olan insanların akıllarında yer eden soruların başında hiç şüphesiz ki hangi ajansı seçmeleri gerektiği oluyor. Bunun nedeni ise ajans sayısının artmış olması. Böyle olunca da kimi zaman insanların büyük bir kısmı yanlış ajanslar ile iletişime geçiyorlar. Dolayısıyla yalnızca en kaliteli ajanslar ile iletişime geçilmesi, ismi herkes tarafından bilinmekte olan ajanslar içerisinden tercih yapmak yerine mümkün olduğu kadar küçük büyük fark etmeden farklı yapımcılar ile sürekli olarak iletişim halindeki cast ajansları ile iletişime geçmek her zaman çok daha iyi sonuçları berberinde getirmiş olacaktır.

Formu Doldurduktan Sonra Rollere Hazırlanın

Ajansın seçilmesinden sonra ise artık dizi oyuncusu olmak için başvuru yapmak adına formun doldurulmasına sıra geliyor. Formda istenilen bilgilerin doğru olarak girilmesinden hemen sonra ise kimi ajanslar küçük bir video çekerek bu başvuruyu tamamlıyorlar. Daha sonrasında ise onlara gelecek olan bu roller arasından en uygunlarını seçerek dizilerde oyunculuk olmak için kariyerine başlıyorlar. Gelecek olan rollerin başarılı bir şekilde canlandırılmasından sonra ise artık isteyen herkes kariyerini her zaman istedikleri tarzda yönlendirerek bu alanda arzuladıkları yere gelebilirler.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%