favicon
  • 0216 550 10 72
  • info@castajansyapim.com

Dizi Ajans Başvuru Formu

Bölümlerden oluşan ve her bölümü kendi içinde birbiri ile bağlantılı olan ve televizyon ekranlarında haftalık yada günlük olarak yayınlanan projelere dizi adı verilir. Dizi projelerinde senaryo aşamasında karakterler meydana çıkar. Ve bu karakterlere uygun oyuncular aranmaya başlar. Cast seçmeleri ile oyuncu kadroları belirlenir. Role uygun oyuncular ile görüşülerek deneme çekimleri gerçekleştirilir. Yapım şirketleri aradıkları oyuncu adaylarına cast ajanslarına başvurarak ulaşır. Çoğu oyuncu seçmeleri cast ajansları tarafından bulunur. Geniş cast yelpazesi olan ajanslar oyuncu adaylarını uygun buldukları rol seçmelerine yönlendirir ve seçilmeleri durumunda birlikte çalışmaya başlarlar. Dizi projelerinde rol almak isteyen oyuncu adayları ise dizi ajans başvuru formu doldurarak cast ajanslarına kayıt olurlar.


DİZİ AJANSLARINA BAŞVURU YAPMAK


Dizi ajanslarına başvuruda bulunmak oyuncular için önemli bir adımdır. Bu sayede pek çok dizi projesine ulaşarak oyuncu seçmelerine katılıp, performanslarını sergileyebilirler. Canlandırılacak karakter için deneme çekimlerinde bulunarak yeterli görülmeleri halinde dizi oyuncusu olabilirler. Tabi her ajansa başvurudan oyuncu adayı dizilerde baş rol oynayamaz. Bu düşünce ile ajanslara başvuran adaylar hayal kırıklığına uğrar. Çünkü ajanslar oyuncu adaylarına yeteneklerine, eğitimlerine ve deneyimlerine göre değerlendirirler. Oyuncu olmak isteyen adayların gelişimi ve kariyer yolculukları ile yakından ilgilenerek bilinçli yönlendirmelerde bulunurlar. Başlarda ufak rollerde yer alarak deneyim kazanmalarını sağlarlar. Dizi ajans başvuru formu oyuncu adayı hakkında bilgi sahibi olunmasına yardımcı olur. Formlarda belirtilen deneyim, eğitim ve kişisel bilgiler ajanslara fikir verir niteliktedir.İşini iyi yapan ve profesyonel çalışan ajanslar oyuncu adaylarının kariyer gelişimine de katkıda bulunurlar. Dizilerde rol almak için doğru bir adım atmak istiyorsanız cast ajans dizileri bölümünden başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.


Ajansların dizi ajans başvuru formu oyuncu adaylarının kayıt olabilmeleri için hazırlanır. Her yaştan aday bu formu eksiksiz doldurarak cast ajansına başvuruda bulunabilir. Dizilerde rol alacak her yaştan oyuncu adayına ihtiyaç her zaman bulunur. Çocuk oyuncu, bebek oyuncu, genç oyuncu veya yetişkin oyuncuyu dizilerde izliyoruz. Sizlerde bu oyuncular arasında olmak ve mesleğinize bu yönde devam etmek istiyorsanız iyi bir ajansla çalışmaya başlamalısınız. Televizyon ekranlarında kariyer sağlamak için izleyeceğiniz yolu ajansların deneyimi sizlere gösterecektir. Oyuncu olmanın kolay bir iş olmadığını bilerek, emek verecek, gelişimine önem gösterecek ve yeteneklerini değerlendirebilecek oyuncular cast ajanslarına kayıt olmalıdırlar. Bu yolda sabır göstermeyecek oyuncu adayları ne yazık ki hayal kırıklığı yaşamaktan kaçamıyorlar.


Basvuru sartlari
OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%