's

Normalde modellik ya da oyunculuk denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen yaş aralığı gençlik ve ilerleyen dönemler oluyor. Halbuki gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında çok uzun sürelerdir bebekler de farklı projeler için kullanılabiliyor. Üstelik böylece bebekler tahmin edilenden çok daha kısa bir süre içerisinde modellik ya da oyunculuk kariyerine başlayabiliyor. Bebeğimi ajansa kaydettirmek istiyorum diyor ancak bu konuda nasıl bir çözüm bulmanız gerektiğini bilmiyorsunuz çünkü ajansa Bebek oyunculuk başvurusu yapma konusunda aklınızda soru işaretleri oluşuyorsa artık bu konularda hiçbir şekilde sorunlar ile karşı karşıya kalmanıza hiç de gerek yok.

Ajansınızı Doğru Seçin

Bebeğinizin bu konuda bir kariyeri olmasını istiyor lakin bu aşamada neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız öncelikli olarak bebeğimi ajansa kaydettirmek istiyorum sorusuna cevap bulmak adına ilk olarak en doğru ajansı bulmanız gerekmekte. En iyi profesyonel çalışmalar yapmakta olan Çocuk Oyunculuk Ajansı bünyesinde yapılacak olan kayıt işlemleri sonrasında çok kısa bir süre içerisinde bebekleriniz için en uygun projeler ortaya çıkabilecektir. Üstelik bu ajansların bünyesinde bebeklerin psikolojilerinin korunmasına yardımcı olacak olan kişiler bulunmaktadır. Dolayısıyla ajans bünyesinde yapılacak olan çekimlerde ya da roller öncesinde bebeklerin hazırlıkları yapılmaktadır. Bu sayede bebekleriniz hiçbir şekilde zorlanmayacak ve birbirinden farklı projelerin içerisinde henüz çok ufakken yer almaya başlayarak kameralara ısınmış olacaktır.

Yalnızca Modellik Mi Yapılıyor?

Anne babalar bebeğimi ajansa kaydettirmek istiyorum dedikleri zaman herkesin aklına ilk olarak gelen şey, bebeğin hangi projelerde yer alabileceği. Kimileri yalnızca bebeklerin katalog çekimlerinde yer alabileceğini düşünüyor. Halbuki ekranlarda ya da beyazperde de gördüğümüz roller için de yalnızca yetişkin bireylere ihtiyaç duyulmuyor. Aynı zamanda bebeklerin de yine bu yapımlarda yer aldıklarını görebiliyoruz. Dolayısıyla bu roller için sizin bebeğiniz de oyuncu kadrosu içerisinde yer alabilir ve çok ufak yaşta kariyerine başlayarak ilerleyen dönemlerde bu alanda diledikleri bir şekilde adlarından söz ettirmeye başlayabilirler.


Online Başvuru Yap

Paylaş: